Klub pro "Domškoláky"

KOMUNITNÍ TŘÍDA

MOUDRÁ LIŠKA

na 1. i 2. stupni ZŠ.

pondělí
8:00-16:00
úterý
8:00-16:00
středa
8:00-16:00
čtvrtek
8:00-16:00
pátek
8:00-16:00

DOMŠKOLÁK

RODINA

SVOBODA

AKTIVITY

KOMUNITA

BEZPEČÍ

ZODPOVĚDNOST

VÝLETY

PŘÁTELSTVÍ

MAX. 10 DĚTÍ

RESPEKT

RESPEKT

Jsme skvělá parta, známá jako komunitní třída Moudrá Liška, a máme pro tebe tu nejúžasnější zprávu! Jsme směsice kluků a holek ve věku od 6 do 11 let a společně tvoříme jeden neuvěřitelně úžasný tým.

Pondělí až pátek jsou naše magické dny, kdy se scházíme od osmi do čtyři. To je ten čas, kdy společně ožíváme naší vášní a zvídavostí. A co nás baví? No přeci všechno, co si jen dokážeš představit! Někdy se ponoříme do tajů matematiky a češtiny, a to s takovým zaujetím, že by ti hlava až šeptala záhadná čísla. Ale pozor, to je teprve začátek!

A co takhle historky a příběhy? My jsme nejen posluchači, ale i dobrodruzi v minulosti. Když se ponoříme do historie, stáváme se objeviteli minulých epoch a jejich skvostů. To ale ještě není všechno! Naše představivost nemá hranic, a proto si sem tam dáme na frak nějaký ten intelektuální trénink a vydáme se do světa fantazie a her. 

A když nám dojde dech a potřebujeme ho načerpat, vyrazíme ven. Venku se stáváme průzkumníky, hledači pokladů a dobyvateli dětských parků. Ale pozor, i uvnitř na nás čeká spousta zábavy! Kreativní dílny, výtvory z papíru a vymýšlení nových světů jsou našimi denními společníky.

Pokud jsi rád ve výškách a potřebuješ více pohybu, nezapomeň, že jsme doma i na horolezecké stěně.  I rugby je součástí našich vzrušujících dobrodružství!

A to ještě není všechno! Jsi zvídavý? My taky! Pravidelně vyrazíme za dobrodružstvím mimo naše stěny. Muzea, výstavy, divadla – pro nás to nejsou jen slova. Stáváme se součástí umění, historie a kultury, jako bychom byli malí velcí průzkumníci.

Takže pokud hledáš tým, kde se učení stává dobrodružstvím, hry jsou bránou ke kreativitě a výlety jsou okny do světa, vítej u nás! Jsme Komunitní třída Moudrá Liška a těšíme se, až se k nám přidáš na našem úžasném putování životem.

Tohle všechno můžeš mít za jedinou, velmi přijatelnou cenu - pouhých 5500 korun měsíčně! Ano, s námi je tvoje dobrodružství cenově dostupné.